Почетна / Живот / Фото | Вака се одмора Марина Туцаковиќ, судијката од „Пинк ѕвезди“

Фото | Вака се одмора Марина Туцаковиќ, судијката од „Пинк ѕвезди“

 

Вака се одмора Марина Туцаковиќ

 

 

На следнава фотографија ја гледате Марина Туцаковиќ, познат српски текстописец, како се одмора. Последен нејзин телевизиски ангажман е учеството во “Пинк ѕвезди” како дел од петчленото жири, а пред почетокот на новата сезона на Сител од септември, ја гледаме во едно релаксирачко издание.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

TrashTour: The Movie! – документарен филм од „За Почиста Македонија“

TrashTour: The Movie!, краткометражен документарен филм кој ги прикажува настаните и одвивањата за време на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!