Почетна / Живот / Фото | Вака се одмора Марина Туцаковиќ, судијката од „Пинк ѕвезди“

Фото | Вака се одмора Марина Туцаковиќ, судијката од „Пинк ѕвезди“

 

Вака се одмора Марина Туцаковиќ

 

 

На следнава фотографија ја гледате Марина Туцаковиќ, познат српски текстописец, како се одмора. Последен нејзин телевизиски ангажман е учеството во “Пинк ѕвезди” како дел од петчленото жири, а пред почетокот на новата сезона на Сител од септември, ја гледаме во едно релаксирачко издание.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Боки 13 го најави предметот „Бумеранг“

Основното јавно обвинителство за гонење организиран криминал и корупција од денеска ја почнува кривично-правната операција …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!