Почетна / Забава / Тефи и Мелоди од „Ангели“ ги поздравија Македонците

Тефи и Мелоди од „Ангели“ ги поздравија Македонците

 

Ѕвездите од хит серијата „Ангели“, Кандела Ветрано (Тефи) и Марија дел Серо (Мелоди) неодамна беа избрани за заштитни лица на кампањата за новата колекција не брендот „Tubos clothes“.

 

 

Во текот на снимањето на едиторијалот актерките беа повикани да ги поздрават сите земји од кадешто доаѓаат Твитер следбениците на брендот за облека. Меѓу нив, секако, беа и македонските фанови на „Casi Angeles“. Видеото е во прилог.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бебек ја поканува публиката на концертите во Охрид и Битола

Видео поздрав од легендарниот Жељко Бебек, по повод претстојните концерти кои ќе се одржат овој …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!