Почетна / МК Сцена / Со Вип Постпејд сега сурфајте бесплатно

Со Вип Постпејд сега сурфајте бесплатно

 

Пристапот до порталот www.tvpaket.com.mk за сите Вип Постпејд корисници е сега бесплатен! Нема потреба повеќе да се грижите за вашите сметки, интернетот со Вип Постпејд е бесплатен, затоа опуштете се и уживајте во новите 3G брзини!

 

 

Сите Vip Постпејд корисници сега добиваат бесплатен интернет и сурфаат на Vip 3G мрежата. Бесплатниот интернет во Vip Постпејд го добивате автоматски, без дополнителна активација. Сите нови и постојни корисници на Vip Free тарифните модели добиваат бесплатен интернет засекогаш, додека пак корисниците на останатите постпејд тарифни модели бесплатниот интернет го добиваат до 31.01.2013 година.

 

Бесплатниот интернет вклучува 100mb со 3G брзина, но доколку ги надминете, брзината ќе се намали а вие нема да платите ни денар повеќе! Каде и да сте, сега можете бесплатно да ги проверите најновите информации на вашиот омилен портал.

 

За повеќе информации јавете се на 077 1234 или посетете ја веб страниццата на Вип Оператор: www.vip.mk

 

 

 

Г.М. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Македонски џез на Наша ТВ – концерт на Тао Трио на Прилеп џез викенд

Слушајте македонски џез на македонска телевизија. Концерт на Тао Трио на Прилеп Џез викенд 2013 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!