Почетна / МК Сцена / Снеже, Амди и Ивона споделија насмевки

Снеже, Амди и Ивона споделија насмевки

 

Водителката Снеже Велков на својот Фејсбук профил објави фотографија со Амди Бајрам и Ивона Талевска. Над фотографијата напиша: „Сподели Амди со Ивона“.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Македонски џез на Наша ТВ – концерт на Тао Трио на Прилеп џез викенд

Слушајте македонски џез на македонска телевизија. Концерт на Тао Трио на Прилеп Џез викенд 2013 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!