Почетна / Забава / Светот е шокиран од постапката на Брук Шилдс

Светот е шокиран од постапката на Брук Шилдс

 

 

Светот е шокиран од фотографијата што се појави на Твитер, на која јасно се гледа како една некогашна популарна актерка пуши марихуана.

Брук Шилдс на фотографијата може да се види со марихуана во раката, а се претпоставува дека истата настанала кога актерката имала 20 години. Покрај неа, на фотографијата е и пејачот на панк бендот Bad Brains. Материјалот што го оцрни името на Шилдс е објавен од Дејвид Хил, со коментарот: „Еве ја фотографијата на која Брук Шилдс пуши трева“.

Интересно е тоа што ѕвездата од „Lipstick Jungle“ во едно интервју изјави дека никогаш не се дрогирала, додека нејзиниот ПР менаџер демантираше оти таа се наоѓа на неа.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | ЗЏМ Биг-Бендот и маестро Фајгл ја наполнија Филфармонија

Настанот „RADIOHEADJAZZ!“ привлече голем број на музички вљубеници кои во саботата вечерта, на 30 ноември, …

error: Содржината е заштитена!