Почетна / МК Сцена / Сања-министерка и Сања-раке пуке во војна?

Сања-министерка и Сања-раке пуке во војна?

 

Пејачката Сања-барбика Цинцева ja згрози македонската јавност со својот нов статус на Фејсбук мрежата. Имено, на пејачката не и се допаднал прилогот на новинарката од „24 Ексклузив“ па одлучи да ја навреди на најдолен начин заедно со другата пејачка Сања Ристеска позната по песната „Раке пуке-раке шлаке“. За двете вели дека се прости и глупави, а она демек била фаца. Додава и дека во Македонија немало професионалци. Според нејзиниот статус можеме и ние истото да го заклучиме.

 

 

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бојана Скендеровски со преработка на „Море сокол пие“

Пејачката Бојана Скендеровски на овој голем ден Илинден ги почасти Македонците со нејзиниот најнов проект, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!