Почетна / Сапуници / Пукна меѓу Перла и мексиканскиот заводник!

Пукна меѓу Перла и мексиканскиот заводник!

 

Деновиве дојде до крајот на врската меѓу мексикансата актерка Арасели Арамбула, нам добро позната како Перла од „Патишта на љубовта“ и Себастијан Рули.

 

 

Самиот актер потврди дека повеќе не е со убавата „чуле“ преку својот Твитер акаунт, додавајки дека не сака да зборува за разделбата. Славните актери ја започнаа својата љубов пред две години за време на прикажувањето на театарската претстава El Perfume de Gardenia, каде што двајцата делеа романса на даските што живот значат.

Љубителите на мексиканските сапуници ќе имаат прилика да го гледаат Себастијан наскоро во новата теленовела Украден Живот, а Арасели е актуелна со тековната сапуница Господарка.

 

 

 

Бергер | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ѕвездата на „Азра“ и „Фазилет“ во нова играна серија на Сител

Секој сака да сака, и војник и морнар, и сиромав и богат. Тоа не се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!