Почетна / Серии / Промени во програмата на МТВ

Промени во програмата на МТВ

Серијата “Риба” од четврток ќе се емитува на местото на серијата “Дарма и Грег” во 18.00 часот на МТВ1.

 

 

 

Француската серија “Репортери” од вторник ќе се емитува на местото на “Бостонските адвокати” во 22.00 часот на МТВ1.

 

 

 

 

Beauty | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Белгиската верзија на познатата „La casa de papel“ на Сител по полноќ

Од понеделник до петок во 00.30 часот на Сител место “Тhe Librarians” ќе се емитува …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!