Почетна / Забава / Пејачката Ребека синоќа се породи со две близначиња

Пејачката Ребека синоќа се породи со две близначиња

 

Синоќа во доцните часови македонската пејачка Ребека се породила со две здрави машки близначиња. Пејачката во својот дом отсега па натаму ќе се соочува четири мажи, имајќи ги предвид сопругот, шестгодишното синче и малите близначиња. Екипата на ТВ Пакет им посакува здрав и убав живот!

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Петар Грашо со трет концерт со симфониски оркестар во Скопје

Концертите на Петар Грашо предизвикаа огромен интерес кај македонската публика како за никој досега, барањата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!