Почетна / Телевизија / Х Фактор / Од нафталин | Како позираше Кики Лесендрич

Од нафталин | Како позираше Кики Лесендрич


На официјалниот сајт на пејачот може да се пронајдат фотографии од неговата младост, на кои прилично позира, но носи и некои интересни модни комбинации. На една од фотографиите судијата од „Х Фактор“ е гол, но неговата голотија веројатно била дело на рокерскиот бунт и начинот на живот.

 

Кики Лесендрич во своите луди години бил вистински позер!

 

 

На официјалниот сајт на пејачот може да се пронајдат фотографии од неговата младост, на кои прилично позира, но носи и некои интересни модни комбинации. На една од фотографиите судијата од „Х Фактор“ е гол, но неговата голотија веројатно била дело на рокерскиот бунт и начинот на живот.

 

 

Иако зад судиската позиција тој изгледа многу мирно, овие фотографии покажуваат една друга страна на Кики. Колку се промени тој?

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!