Почетна / Забава / Ново запросување во Сител телевизија

Ново запросување во Сител телевизија

 

Лила во улога на деверуша – „Кажи дали понудата важи?“

 

 

Уште едно јавно запросување на програмата на Сител телевизија. Овој пат во студиото на најгледаното гејм шоу „Се или нешто“. Еден од учесниците во шоуто, изненадувачки за сите во студиото, ја повика својата девојка да му помогне за изборот на кутија. Откако ја замоли својата избраничка да отвори кутија, од џебот извади мала сина кутија во која се наоѓаше веренички прстен. Следуваше вообичаеното прашање – кажи дали понудата важи?

Одговорот ќе го дознаете вечерва во 18 часот на Сител.

 

 

 

 

 

Крис Манев | TB Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!