Почетна / Телевизија / Нова контактна емисија на Алфа со бугарската јасновитка Ѕвездана

Нова контактна емисија на Алфа со бугарската јасновитка Ѕвездана

Што ќе кажат ѕвездите на Ѕвездана за вас ?

Нова отворена контактна програма на Алфа телвизија. Најавувана како новата баба Ванѓа, Ѕвездана е новото тв лице кое го гледате на полноќ на фреквенцијата на Алфа.

“Ѕвездите со Ѕвездана” е контактна емисија во која бугарскиот доктор по психологија и јасновидец Ѕвездана Георгиева комуницира со македонските телевизиски гледачи во живо, а во врска со нивните болести и маки. На телефонските броеви објавени во текот на емисијата, може да се јават гледачите и да комуницираат со новата јасновитка на Алфа.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ацо Кабранов: Во Канал 5 примав 60.000 во плико на рака

Доскорешниот уредник на 1ТВ Ацо Кабранов во пост на Фејсбук обзнани дека додека работел во …

error: Содржината е заштитена!