Почетна / ФОТО / Новата сезона од „Се или нешто“ наскоро на Сител

Новата сезона од „Се или нешто“ наскоро на Сител

 

Новата сезона од најгледаното гејм шоу на Сител телевизија, „Се или нешто“ е пред самиот почеток. Новите емисии веќе се снимаат, а Лила Филиповска на својот Фејсбук профил го најави стартот со коментарот – Coming soon. Терминот и денот на емитување останува ист, наскоро ќе ги запознаете новите натпреварувачи којшто ќе ве дружат цела сезона.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Лила Филиповска конечно откри со кого го дели креветот

Во последното издание од “Пет за пет” на Алфа телевизија, гостинка беше познатата водителка Лила, …

error: Содржината е заштитена!