Почетна / МК Сцена / Неповторливо доживување во Клуб Колосеум

Неповторливо доживување во Клуб Колосеум

 

Клуб Колосеум со огромна чест и задоволство за овој петок на 9-ти ноември ви најавува едно неповторливо доживување кое содржи посебни емоции…

 

 

Клуб Колосеум со огромна чест и задоволство за овој петок, 9-ти ноември ви најавува едно неповторливо доживување кое содржи посебни емоции. Од овој, па секој нареден петок враќање на позитивна енергија и урбаните градски фаци на едно место.

Секој петок Best Hip Hop & RnB presented by DJ BOOGIE MAN.

ВЛЕЗОТ Е САМО 100 ДЕНАРИ СО 1 ГРАТИС ПИЈАЛОК

Информации и резервации: 077/601-222

 

 

Проверете кои од вашите пријатели ќе дојдат на забавата и не заборавајте вашето присуство да го потврдите на настанот на Facebook, кликнете тука. Не дозволувајте да ви раскажуваат, дојдете!

 

 

 

Г.М. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт на Funk Shui во културно-едукативниот центар Лабораториум

Funk Shui ја одбележаа 2023та со преку 20 концерти во Европа и на Балканот (Берлин, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!