Почетна / Забава / Најлошиот пејач во светот!

Најлошиот пејач во светот!

 

Нова сезона од “Идол” во Македонија никако да дочекаме, но затоа YouTube е тука да не потсети на најсмешните и најлудите моменти што ова шоу ги понуди. Според Сајмон, овој натпреварувач е најлошиот пејач во светот, тој изјави дека ако пред него на аудициите налетал на најлошиот пејач во Америка, овој дечко го надминал и тој рекорд, бидејќи не познавал друг толку лош пејач. Инаку, Кит е навидум сосема обичен дечко кој на сцена магично се претвора во феминизран тип што танцува и пее необично за еден маж!

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тони Зен: Aуто-туне користат и тие што знаат и тие што не знаат

Под влијание на американскиот хип-хоп, кон крајот на 90-тите години Тони (со уметничко име Тони …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!