Почетна / МК Сцена / Мистерот бескрајно благодарен на Зоки Фаци

Мистерот бескрајно благодарен на Зоки Фаци

 

Откако си ги среди мислите, и сфати дека неговата долгогодишна неостварена желба конечно успеа да ја претвори во своја реалност, мистерот на Македонија Ивица Симоновски им посвети статус на сите кои веруваа во него и искажа бескрајна благодарност до Зоран Василевски.

 

Откако си ги среди мислите, и сфати дека неговата долгогодишна неостварена желба конечно успеа да ја претвори во своја реалност, мистерот на Македонија Ивица Симоновски на својот Фејсбук профил им посвети статус на сите кои веруваа во него, а искажа и бескрајна благодарност до Зоран Василевски.

„Овој статус им го посветувам на сите оние кои веруваа во мене, во мојата желба од дете да станам модел. Никогаш нема да го заборавам денот кога се запознав со Зоки Фаци… Денес сум горд што сум му пријател. Зоцко фала ти за се ти си голем човек да знаеш. А секако ќе ја заборавев и мојата драга пријателка Сузе и фотографот Бојан“, стои во статусот на Симоновски објавен пред малку заедно со провокативна фотографија.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Каролина со песна порача : Честит празник Македонијо! ❤️🇲🇰

Мега ѕвездата од домашен амбиент упати честитка за нашата сакана Македонија. Со малку изменет текст …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!