Почетна / Забава / Министерката Јанкуловска е фан на Терминатор

Министерката Јанкуловска е фан на Терминатор

 

Министерката Јанкулоска на својот профил на Фејсбук ја објави фотографијата со актерот Арнолд Шварценегер, познат по мега-хитот „Терминатор“. Шварценегер беше гувернер на Калифорнија.

 

фото: Прес24

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Влезниците за концертот на Брајан Адамс пред распродавање!

Влезниците од категоријата ПАРТЕР за претстојниот концерт на Bryan Adams кој ќе се одржин1 13. …