Почетна / Забава / Министерката Јанкуловска е фан на Терминатор

Министерката Јанкуловска е фан на Терминатор

 

Министерката Јанкулоска на својот профил на Фејсбук ја објави фотографијата со актерот Арнолд Шварценегер, познат по мега-хитот „Терминатор“. Шварценегер беше гувернер на Калифорнија.

 

фото: Прес24

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Авалон го враќа Ohrid Calling 2021 – најголемиот електронски фестивал

Авалон продукција со големо задоволство објавува дека после едногодишна пауза, најголемиот електронски фестивалски бренд на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!