Почетна / Телевизија / Миленко и Роберто се испокараа, па се насмеаја!

Миленко и Роберто се испокараа, па се насмеаја!

 

 

Двајца прости во Пресинг на ТВ Алфа – е насловот на видеото, односно на извадокот од емисијата „Пресинг“ што се појави на Јутјуб и кое може да послужи како пример за тоа како не треба да се однесуваат гостите во емисиите. За жал Миленко и Роберто не ги почитуваат правилата на однесување, па така во најновото издание од емисијата на Алфа се однесуваа како немирни средношколци кои постојано се препираат. Најинтересно е тоа што на крајот сите слатко се изнасмеаја, да погледнеме.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ИНРЕКОМ со благодарница за успешната соработка со ТВ Пакет

“Почитувани, Институтот за развој на електронски комуникации прославува 2 години од основањето. По тој повод, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!