Почетна / МК Сцена / Македонски плејбој бара девојки за снимање на спот

Македонски плејбој бара девојки за снимање на спот

 

Македонскиот плејбој, Иван Наунов, покрај обврските со манекенството сега ќе почне професионално да се занимава и со музиката. Во изјава за ТВ Пакет, Наунов вели дека своите мисли ги преточил во стихови и оти многу наскоро ќе влезе во студио за да ја сними песната, а веднаш потоа ќе следува и видео издание за истата. Она што ќе ги интересира неговите обожавателки е можноста што тој ќе им ја даде да се појават во неговиот прв спот. Сите убави и згодни девојки можат слободно да се пријават кај Иван Наунов на неговиот официјален Фејсбук профил.

 

Македонскиот плејбој, Иван Наунов, покрај обврските со манекенството сега ќе почне професионално да се занимава и со музиката. Во изјава за ТВ Пакет, Наунов вели дека своите мисли ги преточил во стихови и оти многу наскоро ќе влезе во студио за да ја сними песната, а веднаш потоа ќе следува и видео издание за истата. Она што ќе ги интересира неговите обожавателки е можноста што тој ќе им ја даде да се појават во неговиот прв спот. Сите убави и згодни девојки можат слободно да се пријават кај Иван Наунов на неговиот официјален Фејсбук профил.

 

 

Инаку, овој Македонец неодамна стана заштитно лице на голема компанија во Албанија.

{gallery}062013/ivan-naunov{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Absolute аttitude“, втор албум на алтернативниот бенд The Protagonist

The Protagonist, еден од најпрогресивните алтернативни бендови, го издаде вториот по ред албум наречен “Absolute …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!