Почетна / Живот / Лејди Гага на сцена доби потрес на мозок!

Лејди Гага на сцена доби потрес на мозок!

Лејди Гага доживеа незгода на сцената кога за малку ќе се онесвестеше!

 

 

Додека ја изведуваше песната „Judas“, еден од танчерите случајно ја удри со шипката по глава. На видео снимката може да се види ударот, но и тоа како Гага, и покрај се продолжи со својот настап. По овој удар контроверзната пејачка изведе 16 песни, а потоа имаше средба и со фановите во бекстејџот.

Публиката доби и објаснување веднаш по незгодата: „Сакам да ви се извинам, ја удрив главата и мислам дека имам потрес на мозокот, но не грижете се, ќе го завршам настапот“, изјави таа.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Доделени наградите на ЗИКМ на годинешниот Саем на книгата во Скопје

Во рамки на XXXII Меѓународен саем на книгата во Скопје, во сабота, 12.09.2020, со почеток …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!