Почетна / Забава / Кучиња пуштени од ланец!

Кучиња пуштени од ланец!

 

Порталот fail.mk објави шокантни снимки од матурски прослави во Бугарија. Начинот на кој овие млади луѓе се забавуваат наликува на однесувањето на некое животно кое штотуку е пуштено на слобода после долго време. Момците ги гризаат своите вратоврски, а девојките постојано ги креваат фустаните нагоре. На очајна турбо-фолк музика тие танцуваат како да се на некоја транс журка, други се соблекуваат, а трети позираат со своите кичесто обоени парчиња облека искроени од материјали непознати за нас на овој простор.

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!