Почетна / Забава / Колку „коњи“ има јавано Ноне Неделковска?

Колку „коњи“ има јавано Ноне Неделковска?

 

Ајде да се потсетиме на моментот кога поранешната пејачка Ноне јаваше коњ. Во изјавата што тогаш ја даде за тогашниот „А1 Ексклузив“, велешанката рече дека во својот живот има јавано многу различни коњи, објасни како се припитомува ова животно, и откри дека на женските им било „топ“ кога ќе се качеле на седлото. Овие, и уште многу други бисери ве очекуваат во прилогот подолу.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!