Почетна / Телевизија / Екстра возбудена гледачка кај Вучиќ во „Среќни коцки“

Екстра возбудена гледачка кај Вучиќ во „Среќни коцки“

 

Погледнете на какво прашање „заглави“ гледачка во денешното издание на квизот „Среќни коцки“. Прашањето бараше да се открие името на позната историска личност чие презиме е Поло.

 

 

Гледачката не само што немаше поим кој е Марко Поло, туку почна и да набројува спортови кои завршуваат на „поло“. Оваа гледачка шест пати повтори дека е многу возбудена, што ли ја возбуди толку самата си знае. Како награда доби 10 килограми брашно, а наградата можеше да биде и бурек! Тоа е таа наша чудесна земја.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Поради прогласената тродневна жалост, нема да има реклами на ТВ

Поради прогласените денови на жалост од страна на Владата на РСМ, во периодот почнувајќи од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!