Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | Ава го терала Жељко на секс среде соба

Големиот брат | Ава го терала Жељко на секс среде соба

 

Односот на Ава и Жељко полека почнува да ги нервира сите во „Големиот брат“.

 

 

Од слатка двојка во куќата почнуваат да иритираат, особено Ава. Дури ни Венди веќе не сака да го коментира нивниот однос. Смета дека тоа е „проблем без проблеми“. Венди смета дека Жељко ја сака Ава, а оти таа тоа не го сфаќа. Анета вели дека би ја тепала да е нејзино дете. Жељко ја сака, а таа се нервира и измислува сешто. Жарко смета дека Ава е глумица и оти го користи неговиот брат за да дојде до победа.

„Таа сакаше да имаме секс среде соба, како никој да нема во куќата ми рече да се опуштам и да не се плашам“, откри Жељко, а потоа им објасни што се таа прави за да тие двајца спијат заедно и што се прави во креветот за да изгледа на секс и да тоа камерите го снимат.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!