Почетна / Забава / Главната актерка од серијата „Забранета љубов“ е убиена

Главната актерка од серијата „Забранета љубов“ е убиена

 

Од неодамна на Сител телевизија се емитува латино-американската серија „Забранета љубов“ која е римејк на турската серија „Ask i memnu“. Убавата Бјанка, главниот лик, веќе ги освои срцата на гледачите, но малкумина знаат за нејзината кариера и за нејзиниот приватен живот.

 

Поранешната мисица на Венецуела, за жал, беше убиена во 2014-та година заедно со својот сопруг. Нивниот автомобил се расипал на автопатот меѓу Пуерто Кабељо и Валенсија и се претпоставува дека се убиени додека покрај патот ја чекале влечната служба.

Единствениот сведок на двојното убиство беше нивната тогаш петгодишна ќерка, која беше со нив во автомобилот. Девојчето имало полесни повреди поради кои завршило во болница.

 

Полицијата потврди дека мотивот на убиецот бил кражба.

Серијата се емитува секој работен ден на Сител во 10:30 часот.

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!