Почетна / Филм / „Враќањето во Сината Лагуна“ во недела на Сител

„Враќањето во Сината Лагуна“ во недела на Сител

 

ВРАЌАЊЕТО ВО СИНАТА ЛАГУНА
недела 22:10 | Сител

 

 

„Онаму каде што ќе се роди нова љубов и онаму каде што судбината повторно ќе ја напише истата приказна, таму, двајца сами во светот кој е недопрен од времето, преку очите на невиноста ја откриваат нивната сензуалност, преку срцето на опасноста се соочуваат со секој предизвик што природата им го нуди, се додека цивилизацијата не го укупира нивниот рај…“

 

 

Незаборавната приказна со преубавите Мила Јовович и Брајан Краус, „Враќањето на Сината Лагуна“ во недела, 22:10 часот на Сител телевизија. Првиот дел се емитуаше минатиот викенд.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Данската историска романса „Кралска афера“ на 14 јуни на Телма

Во 1767 година, британската принцеза Каролин е венчана за лудиот крал на Данска, Кристијан VII. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!