Почетна / Забава / Видео | Јелена Томашевиќ и Хари Мата Хари промовираа нова песна

Видео | Јелена Томашевиќ и Хари Мата Хари промовираа нова песна

 

Жирито од “Пинк Ѕвездички” снимија дует

 

 

Иако долго време го најавуваа овој дует, сепак Јелена Томашевиќ и Хари Мата Хари решија баладата да ја промовираат на финалето на најгледаното шоу на овие простори “Ѕвездичките на Пинк”. Песната се наоѓа на најновиот албум на популарниот босански пејач и претендира да стане голем хит :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ 24 со емисија за отворањето на штипско „Angels cafe“

Во недела (8ми септември) во 17.45 часот на телевизија 24 ќе се прикажува новото издание …