Почетна / Сапуници / Видео | Што претходеше во „Бурни времиња“

Видео | Што претходеше во „Бурни времиња“

 

Ги помните ли моментите кога во приказната за Осман владееја шаренилото од бои и детските насмевки по старата калдрма која сведочи за несреќната судбина на ова семејство? Го помните ли малиот Осман кој успеваше да ве стопи од емоции? Капетанот Али, преубава Ајлин и ред други ликови кои беа дел од животот на Осман?

 

Додека ја следите последната сезона од најгледаната серија во последните 10 години, Сител телевизија ве потсетува на некогашните моменти од оваа серија.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Се запознале и вљубиле на снимањата на „Истанбулската“

Семејната турска драма “Истанбулската невеста” очигледно е една од најзборуваните телевизиски програми оваа сезона, која …

error: Содржината е заштитена!