Почетна / Забава / Видео | Хурем се врати на малите екрани

Видео | Хурем се врати на малите екрани

 

Турската актерка Мерием Узерли повторно се појави во улогата на султанката Хурем, но овојпат не станува збор за серијата која ги освои гледачите на Балканот.

 

 

Станува збор за видео кое е снимено за маркетиншка кампања на „Citrus group“ и тоа за време додека Мерием се уште била дел од екипата на Сулејман Величествениот. Како што пишуваат турските медиуми, видеото е веќе емитувано во Русија без знаење на продукцијата, со што се прекршени многу закони.

Во видеото Хурем рекламира турско овошје како едно од најубавите.

 

Курир

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Средба на Бобан Милошески и градоначалничката Кариќ во Сараево

Во Сараево, сопственикот на Авалон Продукција, Бобан Милошески, имаше средба со градоначалничката Бенјамина Кариќ. На …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!