Почетна / Серии / Видео | Утре во „Ангели“ ќе гледате…

Видео | Утре во „Ангели“ ќе гледате…

Што ќе гледате утре во мегапопуларната серија за тинејџери „Ангели“ којашто се емитува во 11:00 и во 14:15 часот на Сител телевизија…

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Без никаква најава и информација до гледачите, Алфа ја пушти „Фитнес“

Пред девет месеци, наголемо беше најавувана со секојдневни промоа. Сепак тогаш, руската комедија “Фитнес” не …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!