Почетна / Сапуници / Видео | Трагедија во „Аси“ вечерва на Сител

Видео | Трагедија во „Аси“ вечерва на Сител

 

Еден трагичен настан вечерва ќе го измени течението и вртлозите на реката Аси. Ќе го вратат времето и повторно ќе разбрануваат немирните води на темната река. Вечерва веднаш по „Солзите на мојата ќерка“ на Сител телевизија не пропуштајте ја новата епизода од „Аси“.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Јилдиз фати корона додека снимањата на „Забрането“ не стопираат

Популарната скандалозна драма “Забрането јаболко” продолжува со интензивни снимања и наредниот период. Неизвесно е дали …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!