Почетна / Забава / Евровизија / Видео | Новиот евровизиски спот на Есма и Лозано

Видео | Новиот евровизиски спот на Есма и Лозано

 

Вечерва во новото издание од забавната емисија на МРТ „Стисни плеј“ премиерно беше емитуван новиот видео запис за евровизиската песна на Есма и Лозано – Пред да се раздени. Се работи за многу едноставен музички спот кој нема ниту една допирна точка со висококвалитетниот „Империја“. Погледнете сами па пресудете, нам лично повеќе ни се допадна претходниот.

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Васил Гарванлиев ќе ја претставува Македонија на Евровизија 2020

Македонската Радиотелевизија со известување до граѓаните на Македонија : По извршената анализа на досегашните учества …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!