Почетна / Забава / Видео | Како Бали-бег ги зајакнува мускулите

Видео | Како Бали-бег ги зајакнува мускулите

 

Всушност, се работи за рекламен спот во која главната улога ја има миленикот на понежниот пол, Бурак Озчивит или познат како Бали-бег од турската серија „Величествениот“. Рекламната кампања е наменета за новата колекција на производите на „Clear Men“.

 

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бебек ја поканува публиката на концертите во Охрид и Битола

Видео поздрав од легендарниот Жељко Бебек, по повод претстојните концерти кои ќе се одржат овој …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!