Почетна / Серии / Видео | Гледачите се збогуваа со Ибрахим Паша

Видео | Гледачите се збогуваа со Ибрахим Паша

 

За сите оние што ја пропуштија вчерашната епизода од турската хит серија „Величествениот“, во видеото во прилог можете да погледнете како Сулејман нареди да му биде одземен животот на Ибрахим-паша. Хурем-султан веќе дозна, но како ли ќе реагира Хатиџе-султан на ова?

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Белгиската верзија на познатата „La casa de papel“ на Сител по полноќ

Од понеделник до петок во 00.30 часот на Сител место “Тhe Librarians” ќе се емитува …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!