Почетна / Телевизија / Големиот брат / Вечерва во „Големиот брат“ : Стефани разоткрива дека Ервин е геј?

Вечерва во „Големиот брат“ : Стефани разоткрива дека Ервин е геј?

 

Ервин вљубен во Барбара, спие со Мирјана – дали е геј?

 

Љубовната приказна на Стефани и Ервин од “Големиот брат” особено се заплеткува последниве денови, откако Ервин неочекувано обелодени дека е вљубен во Барбара од првиот ден.

 

 

Но, она што е уште понеочекувано е дека Ервин нешто правел и со станарката Мирјана. Поради овие сплетки кои ги направи Ервин, на станарите не им е јасно неговото однесување. Затоа, Стефани и отворено го праша : Дали си ти геј?

Што одговори Ервин, ќе гледаме во вечерашниот преглед на денот на Сител телевизија :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!