Почетна / Забава / Ваква женска тепачка досега не сте виделе!

Ваква женска тепачка досега не сте виделе!

Сите знаете како изгледа една женска тепачка, но ви гарантираме дека ваква до сега не сте виделе!

 

 

На американскиот кабловски канал TLC се емитува шоуто „Моето големо дебело американско ромско венчање“, кое уште еднаш ги помести границите на реалните шоуа – ако тие граници воопшто постојат.

По совршената венчавка, се требаше да биде супер, но што се случува кога две бесни девојки ќе влезат во конфликт само поради еден „поинаков“ поглед? Тогаш настанува вистински хаос, а ако сето тоа го забележат камерите, тогаш снимката станува достапна за милионска публика. Викање, кубење, удирање и валкање по подот – погледнете ја снимката од тепачката што ја шокираше Америка.

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Корејците со маестрална изведба на евровизиската „Молитва“

Секој петок навечер, во Јужна Кореја се емитува музичкото шоу “Фантомски пејач” во кое главно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!