Почетна / Сапуници / „Бурни времиња“ наскоро на Сител телевизија

„Бурни времиња“ наскоро на Сител телевизија

 

Секое море има свој мир и секое море има своја бура. Бурата во семејството Акарсу продолжува, таа никогаш и не запрела. Подгответе се за последната сезона од најгледаната турска серија „Бурни времиња“. Наскоро на Сител телевизија.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Се сеќавате ли на теленовелата „Перегрина“, девојката од циркузот?

“Перегрина” е мексиканска теленовела, снимена во 2006 година во 100 епизоди од мексиканската Телевиса, а …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!