Почетна / Спорт / Бесниот голман ги избоксува стативите!

Бесниот голман ги избоксува стативите!

 

Голманот на Централноафриканската република доби наредба од судијата да излезе надвор од теренот на мечот против Египет, со цел да му се укаже помош, а овој полуде и почна да се пресметува со стативите, јавува порталот „Курир“.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МРТ 3 ќе го прикаже ретро финалето на Вардар – Пелистер од 1993 година

Уживање за спортските носталгичари. Во сабота (23 мај 2020), третиот спортско-забавен канал на Македонската телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!