Почетна / Телевизија / „Бекстејџ“ од вечерва со нов водител

„Бекстејџ“ од вечерва со нов водител

 

Драгана Чуприна доби придружба. Традиционално естрадниот магазин „Бекстејџ“ секој октомври изненадува со промени во водителската постава. Овој пат се работи за момче. Харизматичниот Андреј Клинчаров од вечерва е новиот водител на „Бекстејџ“, тимот на магазинот по долго време повторно се одлучи за машки водител. Претходно водител беше и пејачот Влатко Илиевски.

Инаку, низ годините како водители на оваа емисија се појавија: Марјана Станојкоска, Влатко Илиевски, Драгана Чуприна, Снежана Велков, Николина Пишек како краткотрајно задоволство, Миа Костова, Симона Ѓокиќ, а сега и Андреј Клинчаров. Нека му е со среќа!

 

 

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ацо Кабранов: Во Канал 5 примав 60.000 во плико на рака

Доскорешниот уредник на 1ТВ Ацо Кабранов во пост на Фејсбук обзнани дека додека работел во …

error: Содржината е заштитена!