Почетна / Сапуници / „Аси“ се враќа на Сител со последната сезона

„Аси“ се враќа на Сител со последната сезона

 

Мегахитот „Аси“ наскоро се враќа на програмата на Сител телевизија со новата и највозбудливата сезона досега. Приказната за Демир и Аси продолжува и оваа есен.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | „Бруско“ на Сител нè запознава со згодниот Ахил од Кипар

Ахил Матеу – најмладиот син во фамилијата Матеу од Кипар. Студирал економија во Лондон, а …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!