Почетна / Телевизија / Големиот брат / Анета и Венди открија дека Ава смрдела

Анета и Венди открија дека Ава смрдела

 

Анета и Венди вчеравечер на „Големиот брат“ му открија работи во врска Ава Карабатиќ кои до сега не сме ги знаеле. Во куќата имаше проблем. Некој ги расфрлил сандалите на Ава, виновникот е засега непознат.

 

„Нонстоп ми чепка по работите, јас си носам свои работи, само еднаш носев нејзини обетки кога ми беа потребни за задачата! Кога квази лисицата го отвори куферот сакав да паднам во несвест од смрдеата“, вели Анета, со која и Венди се согласи и додаде дека и таа во неколку наврати носела неколку работи на Ава. Тие кажаа и дека на Ава, Невена цело време и пречела, бидејќи, како што велат Венди и Анета, манекенката е многу убава.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!