Почетна / Серии / Ангели | Финалето ќе биде емитувано во четврток

Ангели | Финалето ќе биде емитувано во четврток

 

„АНГЕЛИ“
последна епизода во понеделник на Сител

 

 

Финалето на мегапопуларната серија за тинејџери, „Ангели“, ќе биде емитувано во четврток на Сител телевизија во редовниот термин 11:00 часот и репризно на Сител 3 во 16:00 часот. Крајот ќе биде форкусиран на враќањето на тинејџерите во своето време, кадешто ќе бидат пречекани од легендарните Сиело, Нико, Малвина и Хустина.
 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пародија на „Lost“ ова лето на Телма секоја вечер во 20:30 часот

Американскиот ситком “Уништени” од понеделник до петок на Телма во 20.30 часот. Се работи за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!