Почетна / Серии / Ангели | Тијаго падна во замката на Лус

Ангели | Тијаго падна во замката на Лус

 

„АНГЕЛИ“
вторник, 11 часот на Сител

 

 

Лус успева да го хипнотизира Тијаго нарекувајќи го Јајо, надимак кој го употребуваше кога во минатото живееше во куќата заедно со останатите. Мар дознава повеќе за својата биолошка мајка и станува емотивна. Тамара ја презема својата позиција во „НЕ“. Тачо се обидува да го освести Тијаго, но безуспешно. Лус успева да ги надмудри двајцата и своите војници да ги повика во скривалиштето на дивјаците. Амадо има последици од процесот на кој што беше подложен во корпорацијата. Рама добива порака од Кика, за која знаеме дека е мртва.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Белгиската верзија на познатата „La casa de papel“ на Сител по полноќ

Од понеделник до петок во 00.30 часот на Сител место “Тhe Librarians” ќе се емитува …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!