cajesukarijehurricane2

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Бариш Фалај е еден од најдобрите негативци од турските серии

Турскиот актер Бариш Фалај ја изгради својата кариера играјќи моќни негативци во едни од најпознатите …

error: Содржината е заштитена!