Премиерни изданија во 14.30 часот, а репризите се по ноќниот филм, по полноќ

elensedmnaesettaseznatelma4

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И локалните телевизии со неколку репризи на британската “The Missing”

Откако беше неколкупати емитувана на Телма, сега британската крими серија “The Missing” – неколкупати и …

error: Содржината е заштитена!