Почетна / Серии / Сензација, скандали и драма на МТВ 1 со новата серија „UnREAL“

Сензација, скандали и драма на МТВ 1 со новата серија „UnREAL“

Петок, сабота и недела околу 21 часот – нова играна серија на првиот канал на МТВ. “Нереално” нѐ води во светот на снимањето на едно реално шоу, сите драми и скандали кои се случуваат зад камерите. Со емитување започнува на 12 април (петок).

Ѕирнете во хаосот зад кулисите на снимањето на “Everlasting”, реално шоу кое се занимава со барање на партнери. Главната јунакиња е Рејчел Голдберг, млада продуцентка чија единствена цел е да манипулира со меѓучовечките односи на натпреварувачите во шоуто, како би постигнала драматичен заплет и провокативни снимки какви што од неа побарува изршната продуцентка Квин Кинг.  Се запознаваме со целата скандалозна екипа на шоуто, но и со самите натпреварувачи.

Нераално НАскоро

ТВ сензација која не смеете да ја пропуштите, наградена и номинирана за врвно ТВ шоу. Почуствувајте ја драмата до крај во серијалот НЕРЕАЛНО – Наскоро на МТВ1

Gepostet von МРТ1 Промо am Mittwoch, 3. April 2019

Возбудата може да почне. Натпреварот е во тек, борбата за прво место е сѐ поголема и сѐ поопасна. Сето тоа што се случува во реалното шоу е сѐ, освен нешто реално.

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Смртта на Метју Пери ја помрачи куќата во која живеел

Како што веќе објавивме, Метју Пери, најпознат по улогата на Чендлер Бинг во хит серијата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!