МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Барање на Охрид СОС да се престане со деструкција за реконструкција

Активисти на Граѓанската иницијатива Охрид SOS со барање за повлекување на одлуката за сечење на …

error: Содржината е заштитена!