Почетна / Серии / Атентатот на Глигоров во „NCIS: Los Angeles“

Атентатот на Глигоров во „NCIS: Los Angeles“

 

Фотографија од атентатот на Киро Глигоров беше искористена во продукцијата на втората сезона на хит серијата „NCIS: Los Angeles“. Автомобилот на поранешниот македонски претседател во кој беше подметната бомба можете да го видите на компјутерот во 20-та епизода кадешто се истражува еден случај.

 

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Без никаква најава и информација до гледачите, Алфа ја пушти „Фитнес“

Пред девет месеци, наголемо беше најавувана со секојдневни промоа. Сепак тогаш, руската комедија “Фитнес” не …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!