Почетна / Серии / Атентатот на Глигоров во „NCIS: Los Angeles“

Атентатот на Глигоров во „NCIS: Los Angeles“

 

Фотографија од атентатот на Киро Глигоров беше искористена во продукцијата на втората сезона на хит серијата „NCIS: Los Angeles“. Автомобилот на поранешниот македонски претседател во кој беше подметната бомба можете да го видите на компјутерот во 20-та епизода кадешто се истражува еден случај.

 

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Шпионската серија за „Американците“ секоја ноќ на Сител телевизија

Oд понеделник (13 мај) на Сител телевизија во полноќниот термин започнува со прикажување познатата серија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!