Турската успешница за една далечна и "Горка земја" доаѓа во Македонија. Серија која соборува рекорди на гледаност во Турција, серија која многумина ја споредија со омилената "Имотот на дамата" и со драмата што ја носат само едни бурни времиња ...

gorkazemjanaskoronasitel2

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова српска серија „Игра на судбината“ во 21 часот на Алфа

Oд сега српската серија “Вистини и лаги” ќе се емитува на Алфа од понеделник до …

error: Содржината е заштитена!