Сабота и недела во 19.30 часот на Канал 5, чекориме на златниот тепих

goldenkarpet240420212

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Драги дечиња, Канал 5 ви ја носи новата сезона од „Тинтири минтири шоу“

„Тинтири Минтири шоу” – детско забавно, едукативно шоу во коешто на инвентивен начин низ игри …

error: Содржината е заштитена!